Serwis Apple – wymiana szybki i baterii od ręki

Jeśli chcesz zamówić wymianę szybki iPhone, kliknij tu.

Komputery, smartfony i tablety stały się niezbędnym elementem naszego życia osobistego oraz zawodowego, tym samym kupując te akcesoria zwykle szukamy tych najbardziej niezawodne. Taką opinią cieszą się od dawna urządzenia firmy Apple, które mimo swojej znacznej ceny w porównaniu do produktów pozostałych marek, każdego roku zyskują sobie setki tysięcy nowych użytkowników. Jednakże nawet sprzęt wysokiej klasy może stracić swoje właściwości czy też zostać uszkodzony wskutek niewłaściwego używania. Co nie znaczy, że ot tak powinno się wymienić go na nowy – warto przecież oddać go do serwisu Apple.

Serwis iPhone Warszawa – jakie naprawy realizuje?

Kto miał produkty Apple przekonał się, iż te urządzenia pracują bez szwanku bardzo długo, lecz nawet one nie są odporne na uszkodzenia, które powstają z ich nieuważnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa dzień w dzień otrzymuje zlecenia na wymianę szybki przedniej oraz tylnej, rozbitych na skutek silnego uderzenia w urządzenie, wymianę baterii, która z czasem słabo się ładuje, jak również wymianę pozostałych drobnych podzespołów jak niereagujący przycisk HOME bądź popsuty układ U2. Nasi specjaliści będą wsparciem też w razie konieczności odzyskania z telefonu utraconych danych czy jego zalania.

Serwis Apple Warszawa – telefon możesz dostarczyć do naprawy przez kuriera

Póki telefon posiada obowiązującą gwarancję sporą część napraw bez problemu zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Trudności zaczynają się po okresie gwarancyjnym, gdyż eliminacja nawet niedużych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować wysokie wydatki, na które nie każdy może sobie pozwolić. Całe szczęście na obszarze całej Polski, z reguły w dużych miastach jak Warszawa, pracują serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkunastoletnią praktyką nawet w od ręki są w stanie dokonać naprawę telefonów tej marki starej i nowej generacji, zakupionych na przestrzeni zeszłego dziesięciolecia, jak np.: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6S oraz 6 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS MAX, XS oraz XR, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 czy iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeśli w pobliżu zamieszkania brak serwisu serwisu iPhone’a i nie możesz go przynieść osobiście do punktu, szukaj specjalistów, którzy przyjmują zamówienia serwisu telefonów Apple wysłanych kurierem. Takim miejscem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Nasze dane kontaktowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555