Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Szukasz więcej informacji o tworzeniu sklepu WooCommerce? Dobrze trafiłeś! Skieruj się tu.

Zamierzasz założyć sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeśli nie masz w ogóle strony internetowej i startujesz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Dlaczego warto założyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak wielkim powodzeniem mogą pochwalić się witryny tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno dojść do wniosku, iż szybko opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, ma mnóstwo atutów. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można ekspresowo spersonalizować z wykorzystując płatne bądź bezpłatne motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, że jest większa szansa na zdobycie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dać się znaleźć pokaźniejszej grupie odbiorców. Na skutek użycia stosownych wtyczek zwiększa się także funkcjonalność sklepu. W paru krokach można w nim założyć bramki płatności i zaoferować użytkownikom przekazanie opłaty za zakupy np. przez Transferuj.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce pozwala też na analizędanych sprzedaży (udostępnianie różnego rodzaju statystyk) i podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – specjalista zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale również zadbają o właściwą semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i użycie tylko potrzebnych, przetestowanych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści zbudują też blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o promocjach oraz nowościach lub publikować poradniki i recenzje oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]