opróżnianie piwnic Kraków, sprzątanie strychów i piwnic Kraków

Sprzątanie strychów i piwnic – nie rób tego sam!

W dużej części domów znajduje się piwnica i strych. Najczęściej miejsca te przeznaczone są na składziki na najróżniejsze starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie potrzebujemy, wynosimy czy to do piwnicy, czy na strych. Co wówczas, gdy ta lekceważona powierzchnia domu zacznie być nam potrzebna? Wtedy dobrze jest postawić na pomoc profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma sprzątanie piwnic, a także strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co uprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi, które cieszą się ogromną popularnością. Stawiają na nie ci, którzy z najróżniejszych powodów muszą posprzątać niemałą powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Fachowa firma może usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy naprawdę wszystko. Chodzi nie tylko o małe przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale także meble lub popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy prowadzące działalność i w dużych i w małych miejscowościach, to doskonały wybór, jeżeli na strychu lub w piwnicy schowaliśmy nieprzydatne już fotele, szafy, kanapy bądź meblościanki. Samodzielne ich uprzątnięcie jest ogromnym wyzwaniem. Trzeba pamiętać, że najczęściej na terenie mniejszych gmin, takich bardzo dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie cztery razy w ciągu roku, gdyż zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie prowadzą wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze wykonują fachowe firmy?

Profesjonalne firmy zajmujące się opróżnianiem piwnic i strychów są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady i zbędne przedmioty. W ofercie znajduje się także podstawienie właściwego pojemnika na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi zbędne przedmioty, troszcząc się o ich właściwą utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zatroszczą się o to, by podczas prac wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów.

Nasze dane kontaktowe:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]