Wynajem apartamentów w Zakopanem – jak szukać pośród setek ofert?

Na tatrytop.pl poznasz najlepszą ofertę wynajmu apartamentów Zakopane

Zakopane to jedno z najbardziej obleganych miastwypoczynkowych w Polsce. Jakie rozrywki czekają tam na zwiedzających? Jakimi regułami warto się kierować podejmując decyzję o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Apartamenty w Zakopanem – baza noclegowa i najważniejsze atrakcje

Położone w bezpośrednim otoczeniu Tatr Zakopane przyciąga zarówno w zimą, jak i latem. Atrakcje odnajdą tutaj rozmaite grupy przyjezdnych – Ci zainteresowani szusowaniem po trasach zjazdowych, entuzjaści wędrówek po górach, a także imprez sportowych. Na umiejscowionej w Zakopanem największej polskiej skoczni narciarskiej, czyli Wielkiej Krokwi, przeprowadzane są zawody, w czasie których konkurują sportowcy z całego świata. Przyjezdni mogą także skorzystać z kolei linowo-terenowej „Gubałówka” bądź wyruszyć jedną z pieszych tras turystycznych – np. do Doliny Kościeliskiej, wokół Doliny Chochołowskiej bądź na Kasprowy Wierch. Na co wypada zwrócić uwagę podejmując decyzję o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Należy przede wszystkim zweryfikować, jakie usprawnienia oferuje dany punkt noclegowy, jak również czy posiada atrakcje dla najmłodszych, takie jak plac zabaw. Niezmiernie istotne jest położenie – wzięciem cieszą się zarówno domy z dala od zatłoczonych miejsc, jak i apartamenty w pobliżu tras turystycznych bądź w centrum Zakopanego.

Wyszukaj najlepsze apartamenty w Zakopanem – użyj katalogu

Baza noclegowa w Zakopanem jest bardzo obszerna – na miejscu funkcjonuje mnóstwo kwater, które sprostają oczekiwaniom niezmiernie kapryśnych gości. Do wyboru są między innymi domy, apartamenty (również typu studio) czy pokoje. Na przybyszy czekają przeróżne udogodnienia, dzięki którym urlop w Zakopanem staje się niewymownie komfortowy – niektóre domki są wyposażone w palenisko, mają w ofercie dostęp do sauny, a także gwarantują gościom podstawowy sprzęt AGD (lodówkę, zmywarkę, żelazko) i RTV (radio, telewizor). Nowocześnie urządzone rezydencje i domy ułatwiają odprężenie się po intensywnie spędzonych godzinach na szlaku. Postanawiając o wynajmie apartamentów warto również sprawdzić, czy wybrane miejsce dysponuje parkingiem, a także czy jest przyjazne dla domowych zwierząt – to ważne jeśli planujemy wziąć ze sobą psa. Ogromny wybór ofert udostępniają strony internetowe, które umożliwiają dzielenie ogłoszeń zgodnie z przeróżnymi kryteriami. Za pomocą nieskomplikowanego katalogu w mgnieniu oka można znaleźć domek czy apartament dostępny w konkretnym terminie, który posiada plac zabaw dla dzieci, widok na Tatry i gwarantuje parking.

Nasze dane kontaktowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]