Jaki kask na motor

Więcej o kasku mmotocyklowy na https://hjc-kaski.pl/.

Nie ma znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wycieczki – kask to obowiązkowy składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, albowiem zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Właściwy kask na motocykl, czyli który? / Właściwy kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki warto wybrać kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, właśnie dlatego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, który jak najpoprawniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są przeróżne typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym osobne typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, których skorupa wykonana jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są więc mniej bezpieczne – skutkiem tego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są najbardziej wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na dodatek posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to prestiżowa marka, lubiana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane dużej liczbie testów – a równocześnie mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie to właśnie dzięki zastosowanym materiałom są bardzo lekkie, a równocześnie niezwykle wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Nasze dane kontaktowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]