sklep jeździecki online, internetowy sklep jeździecki

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Sklepy z akcesoriami do jazdy konnej online cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ oferują ciekawy wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty posiada w ofercie?

Akcesoria jeździeckie – sklep jeździecki online

Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiej oferty na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są również derki, siodła, ochraniacze, owijki, wędzidła, wodze, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także wymienić artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – najwyższej jakości grzebienie, szczotki, a także specjalne preparaty.

Internetowy sklep jeździecki – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w sprzedaży również produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w tradycyjnych sklepach sportowych. Pasjonaci jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne elektrolity, pasze, suplementy i witaminy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są też minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]