Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Znajdź balon do wina na superbutelki.pl

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także wspaniała ozdoba stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół balon na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wykonane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]