Box dachowy – niezbędny w czasie wakacji

Jeśli szukasz boksów dachowych, kliknij tutaj.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca transport znacznej ilości bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas jazdy. Oczywiśćie, typ bagażnika musi być odpowiedni do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – duża ładowność

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Transport sprzętu na dachu samochodu to bardzo użyteczne rozwiązanie, które stosuje duża grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują najczęściej osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Nasze dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]