Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso?

Potrzebujesz kapsułek kompatybilnych z Nespresso? Wejdź na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-nespresso/

Kapsułki do Nespresso są jednymi z najstarszych na rynku. Zostały opatentowane w Szwajcarii już w 1976 r. i od tego czasu powoli pozyskiwały kolejnych sympatyków. Dzisiaj jest to marka rozpoznawalna na całym świecie, a ekspresy z tym systemem produkuje wiele uznanych firm.

Czy można nabyć zamienniki kapsułek Nespresso?

Postanawiając o zakupie ekspresu opartego o system Nespresso, wiele osób zastanawia się, czy będzie ograniczona wyłącznie do zakupu kapsułek do kawy od jednego producenta. To bezzasadna obawa. Patent na ten system wygasł kilka lat temu więc teraz w sprzedaży dostępnych są dziesiątki różnych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, umożliwiających cieszenie się napojami o aromatycznych kompozycjach smakowych. Jedną z szeroko znanych i rozpoznawanych przez Polaków marek jest Lavazza, wytwarzająca kapsułki z kawą Delicato i Armonico o umiarkowanej intensywności, zawierające kompozycję kaw arabika z Ameryki Północnej, oraz bogate w smaku kapsułki DecaRicco i Vigoroso oparte na mieszance robusty i arabiki. Drugim znanym włoskim producentem kawy w kapsułkach Nespresso jest IlCafeItaliano, autor mocnych w smaku połączeń robusty i arabiki o nazwach zaczerpniętych od włoskich miejscowości, czyli Trieste, Firenze, Roma oraz Venezia. Zależnie od wybranego smaku, w tych kawach da się poczuć aromaty orzechów laskowych, czekolady czy prażonych orzechów. Inni cenieni włoscy producenci, produkujący zamienniki kapsułek Nespresso to Między innymi Diemme (kawy Mente, Anima Del Salvador czy Cuore bez kofeiny) oraz Italian Coffee (Caffè Macchiato Cortado, Nocciola, Sambuca, Amaretto, Arabic czy Intense).

Zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso również od polskiego producenta

Kapsułki kompatybilne z Nespresso produkuje także polska firma Cafe Rene, która specjalizuje się w kawie espresso. Produkuje ona kawy o wysokim pułapie intensywności, np. Ristretto, Intensiva czy Classico Italiano, w tym także kawy aromatyzowane – Vanilla, Carmel, Hazelnut i Chocolate.

Podstawowe opakowania dostępne w większości sklepów mieszczą na ogół 10 kapsułek z kawą. Natomiast dla klientów, kupujących kawę hurtowo, niektórzy producenci przygotowali też pudełka zbiorcze po 50 lub 60 kapsułek, co pozwala znacznie obniżyć koszt napoju. W przypadku, gdy kupujący ma obawy, czy dany produkt pasuje do posiadanego przez niego ekspresu, zanim wyśle zamówienie winien zwrócić się po uzupełniającą informację do właściciela sklepu.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]