Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Jeśli chcesz zamówić etykiety na wódkę, skieruj się na tę stronę.

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje znana jest od setek lat i od samego jej zarzewia najchętniej wręczanym i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na ślub, Sylwestra czy imieniny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za uczestnictwo

Na weselu trunki nie tylko są rozstawione na stolikach, ale też przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem na koniec zabawy. Taki upominek jest uważany za rodzaj wdzięczności za przyjazd na ślub. Lecz taka butelka z trunkiem wyskokowym może także stać się w ciekawą pamiątką, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o słowa podziękowania, imionach Pana i Pani Młodej czy dniu i miejscu wesela. Etykiety na butelki można kupić w różnych kolorach oraz wzorach, więc bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji nowożeńców. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko przy okazji ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź przyjęciu urodzinowym.

Ozdabiaj domowe alkohole kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można oznaczać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli na własną rękę robisz soki, nalewki bądź wina i wręczasz je rodzinie czy też kolegom nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwyczajnej flaszki. Poza tym butelki można też oznaczać używając kolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]