mydło antybakteryjne, naturalne mydło w płynie

Higiena w domu i w miejscu pracy – mydło w piance

Mydło dezynfekujące eliminuje z powierzchni skóry zarazki i inne groźne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, by spełniało oczekiwania różnych konsumentów? Gdzie używane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Wykorzystanie mydła dezynfekującego

Mydła o właściwościach bakteriobójczych używane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również zamawiane przez zakłady pracy, przemysł gastronomiczny czy placówki medyczne. W sklepach dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w płynie, w piance, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, zalecane do mycia włosów, ciała i skóry delikatnej, mydła w opakowaniach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych zasobników, które zapewniają najwyższy poziom higieny. Na szczególną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące środkiem niezmiernie ekonomicznym – pozwala uzyskać do 2,5 tyś. doz mydła z litrowego opakowania. Pianka znakomicie rozprowadza się na skórze, bez trudu spłukuje, a przy tym skutecznie myje.

Naturalne mydło w płynie dla delikatnej skóry

Mydła antybakteryjne znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przebadane dermatologicznie. Środki pielęgnacyjne dedykowane osobom z wrażliwą skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników i innych czynników alergicznych – można z nich korzystać codziennie, bez obawy o podrażnienia. Niektóre produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o wysokiej jakości i jest przyznawany towarom przyjaznym dla środowiska. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowany dozownik, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]