Jak wybrać najlepsze czyściwo przemysłowe?

Znajdź czyściwa techniczne

Specjalistyczne czyściwa techniczne pomagają utrzymać najwyższe normy higieny w wielu przedsiębiorstwach. Jakie produkty są aktualnie dostępne w sprzedaży? Co należy wziąć pod uwagę przy dobieraniu czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w których sektorach przemysłu się go używa?

Czyściwa techniczne to produkty do zadań specjalnych – są na co dzień używane w przeróżnych gałęziach gospodarki, np. w warsztatach samochodowych, w firmach produkcyjnych, w branży medycznej oraz wielu pozostałych sektorach przemysłu, w których niezastąpione są wytrzymałe i chłonne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe doskonale radzi sobie z tłuszczem, wyschniętym brudem, kurzem, kałużami z oleju, jak również pozostałymi zabrudzeniami oraz rozchlapanymi płynami, może też być użyte do czyszczenia delikatnych obiektów czy pucowania szyb. Profesjonalne czyściwa z powodzeniem zastępują standardowe materiałowych ściereczek, są delikatne dla skóry rąk, a przy tym niesłychanie chłonne, wytrzymałe i elastyczne

Papierowe i niepylące się – warianty czyściw technicznych

W sklepach znajdziemy różnego typu czyściwa techniczne. Bazowy podział wyróżnia czyściwa włókninowe i papierowe. Na potrzeby gastronomii produkuje się czyściwa przeznaczone do kontaktu z pokarmami. W sklepie internetowym Verde Avis zakupisz produkty wielozadaniowe, z włókien do delikatnych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie wytwarzające pyłu, do wycierania trwałych pobrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i mogą być wykorzystane do sprzątania różnorodnych nawierzchni bez użycia wody. Najwyższej jakości czyściwa przemysłowe kupić można jako ściereczki na rolce oraz w tradycyjnej formie.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]