Jakie rodzaje czapraków można kupić w sklepie jeździeckim?

Chcesz zamówić czapraki dla konia? Odwiedź tę stronę.

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – budowa i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które zapewniają zwierzęciu komfort, a równocześnie osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw wyśmienicie chłoną wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry konia. Jeżeli potrzebujesz kupić najwyższej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele posiadające siateczkę chłonącą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem, uszyte z bawełny bądź wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia wysoki komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby bardzo dobrze dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Część modeli jest wyposażona w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]