Jednorazowa odzież ochronna – co zamówisz u producenta?

Jeśli chcesz kupić odzież jednorazową, koniecznie sprawdź globalhygiene.pl.

Branża spożywcza musi sprostać rygorystycznym normom na każdym etapie produkcji. Stąd nadzwyczaj istotne jest, by personel fabryk oraz zakładów przetwórstwa żywności był zaopatrzony w wysokiej jakości ubiór ochronny, zatwierdzoną do stosowania w tym sektorze. Firmy mogą zamówić takie produkty między innymi w Global Food Hygiene – polskiego producenta i dystrybutora odzieży ochronnej.

Global Food Hygiene – co warto wiedzieć o tej spółce?

Global Food Hygiene działa na polskim rynku od przeszło 5 lat, a osiągnięte w Polsce sukcesy pozwoliły jej w 2020 r. zdobywać też rynki europejskie. Aktualnie w asortymencie spółki znajdują się części odzieży roboczej, takie jak kominiarki i czepki, maski jednorazowe, w tym także te osłaniające brodę i wąsy, rękawice jednorazowe i wielokrotnego wykorzystania, kombinezony oraz obuwie. Jednym z głównych wyrobów marki są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce opracowane samodzielnie przez zespół ekspertów firmy i wytwarzane za pomocą autorskiego wykrojnika. Już ponad 800 klientów stosuje artykuły spółki Global Food Hygiene. Produkcja również wygląda spektakularnie – z hali produkcyjnej wychodzi każdego miesiąca circa 700 tyś fartuchów.

Global Food Hygiene – czym odróżnia się ta marka?

Wypada zaakcentować, iż marka Global Food Hygiene stale wychodzi naprzeciw potrzebom swoich odbiorców, nie tylko odnośnie różnorodności wytwarzanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma stawia na permanentny rozwój, implementując nowe rozwiązania logistyczne, jak i poprawiając infrastrukturę spółki (między innymi rozbudowując hale magazynowe oraz produkcyjne), za co przyznano jej wiele prestiżowych wyróżnień. Podstawowym zamiarem Global Food Hygiene jest zintegrowanie poszczególnych procesów oraz intensywna kooperacja pomiędzy różnymi oddziałami spółki, co docelowo doprowadzi do osiągnięcia maksimum szybkości w realizacji zamówień tak, aby docierały one do klientów w przeciągu 24 godzin.

Nasze dane kontaktowe:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]