Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Chcesz kupić kapsułki Cafissimo? Wejdź na cafessima.pl.

Technika parzenia kawa w kapsułkach jest znana od czterdziestu lat i powoli zdobyła sobie nowych miłośników. Ten wygodny proces umożliwia przyrządzanie napoju wysokiej jakości bardzo prostą metodą – trzeba uzupełnić pojemnik z wodą w urządzeniu, włożyć kapsułkę z kawą do dedykowanego zasobnika i zaledwie po kilkunastu sekundach można cieszyć się aromatyczną kawą.

Kawy speciality z Brazylii i Nikaragui – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Istnieje parę systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki Tchibo Cafissimo odróżniają się formą od innych, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w kawę od jednego wytwórcy. Kwestia ta dotyczyła każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach dostępnych jest w sklepach – także w naszym kraju – sporo ich zamienników. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten posiada linię kaw single origin, zwanych także kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, iż pochodzi z jednego zbioru, uprawy oraz gatunku. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, dlatego że ma na niego wpływ sporo różnych elementów, np. pogoda , która panowała w roku zbiorów. Łączenie kaw single origin z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi tłumi ich unikatowy nuty smak. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Etiopii i Brazylii (100% arabika), a także Angoli (100% robusta). W tych kawach wyraźnie wyczuwalne są aromaty kwiatowe, kakaowe oraz czekoladowe.

Jaki jest koszt naparu z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Zaparzacze do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w domu, jak i w biurach czy hotelach. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowany i najczęściej mieści się w widełkach 1,10-1,50 zł. Świadczy to, iż taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli podobny napój podawany na stołówkach w biurze lub w kawiarniach w galerii. Nowoczesny design i niewysokie ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, iż z każdym rokiem częściej znajdują one miejsce w naszych kuchniach. Z ich pomocą będziemy cieszyć się kubkiem takiej kawy każdego dnia, a jednocześnie podamy gościom najlepszej jakości napój w czasie okazjonalnych spotkań, bez zamartwiania o wysokie koszty. Jeżeli zamierzamy kupić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy wcześniej czy będą nadawać się do naszego ekspresu.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]