Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o kolczyki sztyfty, uzyskasz na www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa zarówno wykorzystany do ich produkcji metal, wzór oraz szlachetne kamienie, ale też typ zapięcia. Na rynku dostępne są najróżniejsze typy zapięć – na przykład wiszące bigle oraz małe sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich Pań, które cenią prostotę i komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i są bezpieczne dla ucha. Bardzo istotna okazuje się także rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na specjalne imprezy i te, które bez problemów możemy zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa prostota

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko bardzo eleganckie, a przy tym nie zniechęcają zbytkiem. Dobrym pomysłem będą na pewno srebrne kolczyki zdobione niewielkimi, ozdobnymi minerałami – topazem lub bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, lecz stylowych strojów – ich wkomponowanie upraszczają małe rozmiary i minimalistyczny wzór.

Zwykłe kolczyki na sztyftach

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane także do codziennych kreacji. Do biura warto nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – wyglądają niemal tak dobrze, co prawdziwe, ale ich możliwe zgubienie nie okaże się tak dotkliwe. Syntetyczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem również warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku humorystyczną główką.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]