Końska derka – rodzaje i akcesoria dodatkowe

Potrzebujesz derek dla koni? Zobacz tutaj

Derka specjalne nakrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, a także osłony przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dzisiaj kupić w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym się charakteryzują?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Dobrze dobrana derka dla konia to nie wszystko – ważne są też specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, a także zapewniają zwierzęciu dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie między innymi regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wybrany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]