Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Na ekombud.pl/kontenery-rolkowe/ uzyskasz więcej szczegółów o kontenery producent

Część śmieci nie powinno trafić do koszy na surowce zmieszane albo wtórne. Dotyczy to najczęściej tych, które są wytwarzane w trakcie wszelkiego typu prac budowlanych i renowacji, a także odrzutów industrialnych. Muszą one zostać przetransportowane do wyznaczonego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z przepisami o odpadach. W wielu sytuacjach mogą jednak wyniknąć komplikacje związane z gromadzeniem oraz przewozem odpadów. Aby ich uniknąć, należy wyposażyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Kontenery na odpady – rodzaje

Najprostsze kontenery otwarte są dopasowane do gromadzenia i przewozu starych mebli, gruzu, opakowań i podobnych odpadów. Dodatkowo dostępne są również kontenery uszczelniane, które wspaniale zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (m.in. tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane łączenia są także niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci drobne, takie jak granulaty, trociny bądź wióry metalowe. Proces ich załadunku usprawnia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najprostsze w transporcie są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery na odpady – dla ekip sprzątających i przedsiębiorstw budowlanych

Odbiorcami usług producentów kontenerów na odpady są różne podmioty. Pośród nich można znaleźć między innymi przedsiębiorstwa budowlane, ekipy sprzątające oraz zajmujące się opróżnianiem mieszkań, a także wszelkiego rodzaju zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na odpady decydują się firmy świadczące usługi wywozu gruzu oraz odpadów o niestandardowych gabarytach. Odnajmują je one swoim klientom, a po zapełnieniu odwożą do punktu legalnego ich magazynowania bądź utylizacji.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]