Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Więcej szczegółów o przyłbicy ochronnej

COVID-19, który opanował wszystkie państwa, pod każdym względem zmieniła nasze relacje społeczne i życie. Reguły dystansu społecznego narzucają konieczność korzystania ze licznych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed realnym ryzykiem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do supermarketu czy biura, gdzie zwykle spotykamy większą zgrupowanie ludzi, powinniśmy zawsze założyć na nos oraz usta ochronną maskę. Jak jednakże postąpić, jeżeli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z bawełny?

Wygodna przyłbica ochronna zabezpiecza podobnie jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy uważają bawełniane maseczki ochronne za niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, mogą sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Zabezpiecza ona przed zakażeniem patogenami podobnie jak maseczka chirurgiczna, tzn. przykrywa nos oraz usta, ale zarazem umożliwia lekkie oddychanie. Jej podstawowymi zaletami są wygoda, solidność i dosłownie kilkugramowa waga, która nie przekracza 7-10g. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z surowców, za sprawą których może być wykorzystywana wiele razy. Jej przezroczystą przysłonę po każdym założeniu rekomenduje się zdezynfekować, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (aż do trzydziestu razy) w wodzie z detergentem.

Kto może korzystać z wielorazowej maseczki z przyłbicą?

Taką maseczkę wielorazową zaleca się używać każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby powyżej 50 roku życia, mające problemy z oddychaniem, mające powyżej 60 roku życia oraz sportowcy docenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą nosić ochronne maski podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie krępuje ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie przez kilka godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy na pewno uznają za atut również to, że nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]