Nowoczesne elementy konstrukcyjne – kątowniki aluminiowe

Jeśli szukasz kątowników aluminiowych, koniecznie sprawdź metal-e.pl.

Profesjonalne kątowniki wyprodukowane z aluminium zapewniają stabilność konstrukcji, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Czym są kątowniki aluminiowe i są ich cechy charakterystyczne? W jakich branżach są używane?

Kątowniki aluminiowe – wytrzymała struktura

Kątowniki aluminiowe to komponenty konstrukcyjne przypominające kształtem literę L. Charakteryzują się odpowiednią długością oraz stałym przekrojem poprzecznym. Dzięki aluminiowej konstrukcji są w stanie wytrzymać nawet bardzo trudne warunki i nie rdzewieją. W grupie kształtowników znajdziemy też inne typy komponentów – między innymi ceowniki i zetowniki. Kątowniki można nabyć nie tylko w tradycyjnych hurtowniach, ale również przez internet. W sklepach online oferowane są produkty o różnym przekroju, np. 30 mm x 30 mm, 40 mm x 40 mm czy 80 mm x 80 mm, co zapewnia idealne dostosowanie do rozmaitych potrzeb klientów. Produkty oferowane online są cięte przecinarką do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – do produkcji barier ochronnych i poręczy

Kątowniki aluminiowe znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, np. w branży wyposażenia wnętrz, produkcyjnej czy reklamowej. Używa się ich do produkcji stelaży maszynowych, witryn, poręczy itd. O tak szerokim wykorzystaniu decyduje przede wszystkim materiał, z którego są wykonane. Aluminium jest bowiem nie tylko bardzo trwałe i jednocześnie lekkie – to także materiał, z którego można uzyskać surowce wtórne oraz dowolnie modelować poprzez gięcie.

Nasze dane kontaktowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]