Oferta dla producentów żywności – hurtowa sprzedaż słoików i butelek szklanych

Hurtownia słoików - sprawdź, co możesz tam zakupić.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie trwać człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że znaczną częścią rynku towarów spożywczych rządzą ogromne marki, jest to równolegle branża, w której świetnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim autorskim, smacznym albo zdrowym produktem. Przeznaczona na handel żywność musi zostać opakowana tak, by wyrób dłużej zachował świeżość, a więc m.in. w szklane butelki i słoiki. Zaletą takich opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie – czy warto?

Jasne jest, że oferty od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się zdecydowanie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo konfitury, piwo kraftowe czy ocet, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości daleko przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie jest w związku z tym dla niego zarówno metodą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając towar w dużych ilościach na ogół można oczekiwać znacznego rabatu od dystrybutora, ale też oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u polskiego dostawcy butelek i słoików. Dzięki temu także dostanie opakowania dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu nabędziesz butelki oraz słoiki w paletach

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i pojemności butelki ze szkła (znakomite do rozlewania piwa, soków bądź wina) i słoiki. Dostarczane są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od wymiarów opakowań – po 800, 1300, a nawet 3200 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami transportowymi mogą również odebrać kupiony towar osobiście z magazynu sprzedającego. Wraz z paletą słoiczków i butelek hurtowo można też zamówić większą ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]