drukarka 3D, 3D drukarki

Poznaj wiodących producentów drukarek 3D

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz tylko drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: SLA, PolyJet i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania oraz instrumenty. Ocenia się, że korzystając z drukarek 3D i pozostałych urządzeń Stratasys można prawie o 90% zredukować koszty produkcji i czas poświęcony na proces produkcyjny. Nadrzędne idee pracy ekspertów firmy Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i urządzeń, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się ergonomiczną budową oraz prostą obsługą. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, a także drobiazgowym odwzorowaniem najmniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można błyskawicznie uzyskać tożsame makiety, do czego dąży się zwłaszcza w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko wykorzystywane w rozlicznych branżach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Uzyskany wydruk jest precyzyjny oraz trwały, a w trakcie procesu drukowania nie zdarza się przesunięcia warstw ani nie tworzą się wypaczenia.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]