Producent drzwi drewnianych – jakość i dbałość o produkt

Sprawdź ofertę producenta drzwi drewnianych na http://tinyurl.com/y4ndrz5b

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które szczyci się ponad 15-letnim doświadczeniem w produkcji wszelkiego rodzaju modułów drzwi i okien drewnianych. Okres funkcjonowania na rynku spowodował, iż jego fachowcy zapewniają konsumentom wysoką jakość usług i sporządzanych produktów. Okna przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich najwyższa ergonomia, ale również ich trwałość, będące wynikiem użycia w toku ich wykonywania innowacyjnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy planowaniu, produkcji oraz składaniu elementów stolarki otworowej specjalistom przedsiębiorstwa przyświeca troska o zachowanie kilku ideałów: satysfakcji użytkownika, pełnego komfortu eksploatacji produktów, ich wysokiej jakości, a także absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych z Małopolski

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien charakteryzuje się wysoką troską o jakość swoich wyrobów. Sprzedawane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to doskonały wybór dla konsumentówposzukujących niecodziennych, ale całkowicie funkcjonalnych oraz solidnych produktów. Gwarantują one lokatorom maksymalny komfort – efektywnie odgradzają od zgiełku z zewnątrz oraz są bardzo dobrą izolację termiczną, co jest ważne nie tylko zimą, ale także podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów – są one zaopatrzone w systemy antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich oryginalny, atrakcyjny design. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi czas zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, bowiem produkowane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości.

Producent drzwi drewnianych – bezpłatne doradztwo

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się także na polu obsługi klienta. Wszyscy korzystający z usług Oknostol otrzymują nieodpłatne doradztwo przy wyborze stosownego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów w domu, co da pewność, że montaż drzwi odbędzie się bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych wytworzonych zgodnie z ich spersonalizowanym projektem, bezbłędnie dopasowanych do ściśle sprecyzowanych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko metoda wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale również ich rozmiaru.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]