Profesjonalne środki do czyszczenia – utrzymaj wysoki poziom higieny

Jeśli chcesz zamówić akcesoria do sprzątania, koniecznie sprawdź https://verdeavis.pl.

Żeby utrzymać porządek – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są właściwe sprzęty oraz preparaty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z trudnym brudem, zapewniając szybkie sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i hurtownicy chemii przemysłowej?

Chemia gospodarcza – usuwanie zabrudzeń różnego rodzaju

Asortyment środków czyszczące skierowany jest zarówno do firm (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów produkujących i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o pozbywaniu się szczególnych zabrudzeń, między innymi ognisk pleśni, kamienia kotłowego, graffiti czy też tłustych osadów.

Chemia gospodarcza – profesjonalna ochrona powłok

Profesjonalne środki czystości pozwalają także na zabezpieczenie oraz pielęgnację powierzchni w znacznym stopniu wystawionych na szkodliwe działanie różnorodnych czynników i wandalizm. Znajdziemy pośród nich preparaty chroniące przed graffiti, środki do osłony metali przed korozją, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, jak również specjalne powłoki polimerowe i akrylowe. Warto dodać, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi betonu bądź linoleum) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale także nadają im atrakcyjny wygląd.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]