Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o Renault części zamienne

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy układu chłodzenia, silnika, podwozia i nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu uskarżają się właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]