Skład i działanie szamponów odbudowujących

W tym miejscu zamówisz szampony wzmacniające.

Szampony odbudowujące stosowane są do włosów zniszczonych, łatwo przesuszających się, ze skłonnością do wypadania i łamania się. Pragniesz zachwycać innych wspaniałymi, gęstymi i lśniącymi włosami? Sprawdź środki o działaniu regeneracyjnym. W jakie komponenty winny być wzbogacone szampony odbudowujące?

Szampony wzmacniające – odzyskaj lśniące włosy

Twoje włosy są łamliwe, sucheczy też rozszczepiają się na końcach? Dobrze dobrane szampony odbudowujące zregenerują uszkodzone pasma i spowodują, iż fryzura będzie wyglądać bez zarzutu. Zanim jednakże zdecydujemy się na jakiś kosmetyk należy przeczytać, jakie komponenty zostały wykorzystane do jego wytworzenia. Regenerujące działanie ma między innymi keratyna roślinna, która wzmacnia budowę włosów i wygładza wszelakie zniszczenia oraz nierówności. Szampony wzmacniające mogą również mieć w składzie nawilżający kwas hialuronowy, dzięki któremu włosy na powrót stają się elastyczne, lśniące i gładkie. Także ceramidy dysponują silnie odbudowującymi właściwościami – skutecznie wypełniają wszelkie braki w budowie włosa.

Ekologiczne składniki szamponów wzmacniających

Znakomite efekty zapewniają również naturalne składniki znajdujące się w szamponach – białka ze słodkich migdałów, wyciąg z żeń-szenia bądź granatu, jak również otręby ryżowe. Cykliczne stosowanie szamponów z bogatym zestawem składników aktywnych pomaga przywrócić włosom ich naturalną witalność, zapobiec przerzedzeniu, uchronić przed wczesnym starzeniem się czy ustrzec cebulki przez szkodliwym działaniem wolnych rodników. Należy pamiętać o systematycznym korzystaniu z wybranych produktów, albowiem tylko w takim przypadku szampony wzmacniające mogą dać najlepsze rezultaty.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]