Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Więcej informacji o działalności złotnika Kraków

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozwojem rynku, zreformowaliśmy też nasze nawyki odnośnie robienia zakupów. W dzisiejszych czasach entuzjastycznie wykorzystujemy opcję zakupów w sieci. I choć w internecie można odnaleźć nieomalże wszystko, wciąż jest wiele artykułów, które zaleca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię od jubilera?

Kupno srebrnej broszki, pierścionka bądź łańcuszka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Toteż, by być pewnym, iż biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio u jubilera. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy planujemy kupić obrączki ślubne bądź pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli natomiast znajdziemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt ciasny albo za luźny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do stosownego rozmiaru lub wykona nowy. Następną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej porady jubilera. Pokaże on aktualne trendy we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować odpowiedni kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co teraz wręcza się na urodziny, ślub czy chrzest.

Sklep jubilerski – naprawa uszkodzonej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale także pełnią inne usługi. Reperacja zepsutej biżuterii jest główną z nich. Jeśli zerwał się nam łańcuszek lub odpadł kamień z kolczyka, złotnik w mgnieniu oka i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na zawieszce lub pierścionku podziękowania, gratulacje, datę czy też inny znaczący dla nas tekst. Z kolei jeśli pragniemy obdarować kogoś oryginalnym prezentem, albo mamy własny pomysł na zawieszkę bądź broszkę, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w mieszkaniu posiadamy niepotrzebną lub uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup złota.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]