Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Sprawdź, gdzie kupić słoik z kranem, wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i napojów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, mające sporo zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają duże pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest piękną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania oranżad, kompotów, soków i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego atutem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]