biżuteria srebrna, kolczyki z cyrkoniami

Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Każda kobieta chce wyglądać zjawiskowo. Dobór odpowiednich dodatków może być połową sukcesu. Na przykład kolczyki z cyrkoniami nadają klasy, a w dodatku świetnie sprawdzą się na romantycznej kolacji, jak również spotkaniu z przyjaciółmi. Ich różnorodność powoduje, że zyskały na popularności. Jeśli nie stać nas na biżuterię z szafirów możemy zainwestować w kolczyki z cyrkoniami. W sprzedaży dostępne są różnobarwne kryształy. Chcąc uwydatnić piękny odcień skóry warto wybrać kolczyki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – rodzaje

Kolczyki z cyrkoniami stały się ostatnio bardzo popularne. Rodzaj zapięć jest poza kształtu i koloru elementem wyróżniającym poszczególnych ich modeli. Pod tym względem można wyróżnić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – do ich zalet można zaliczyć fakt, że trudno je zerwać z ucha, ale związane jest to niewielką z małą częścią ozdobną. Łatwo jest natomiast zgubić. Tego rodzaju kolczyki z cyrkoniami mogą być noszone przez małe dziewczynki.
  • klips – dla tych, którzy nie przekłuli sobie uszu pozostają zapięcia kolczyków z cyrkoniami typu klips. Elementem trzymającym ozdobę na uchu jest sprężynujący drut, który dociska zapięcie z obu stron ucha.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]