Szlachetne dodatki – kolczyki z cyrkoniami

Jeśli szukasz kolczyków z cyrkoniami, skieruj się tutaj

Kolczyki z cyrkoniami to piękny dodatek dla wytwornej Polki. Tego rodzaju świecidełka idealnie współgrają z kolczykami wyprodukowanymi ze srebra. Zobaczmy więc, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne kryształki szlachetne, posiadające niepowtarzalne cechy wizualne. Mienią się w słońcu szlachetnym lśnieniem, są profesjonalnie polerowane oraz bezbarwne. Ich wygląd znakomicie imituje naturalne kryształy, sprawdzają się zatem jako element biżuteryjny. Istnieją również wielobarwne warianty cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich składników można stworzyć następujące odcienie: błękitny, bordowy, zielony, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te mieniące się kamienie są zahartowane i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, bransoletek, a także zawieszek. W jakich sklepach możemy zakupić biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wachlarz oferują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych odmianach i świetnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć i mamy upragnioną i modną biżuterię. Polki często zamawiają minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są również te bogato dekorowane.