Urocze celebrytki

Więcej informacji o celebrytce.

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane sprawia, iż każdy może znaleźć wariant idealny dla siebie. Można oczekiwać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek i celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a więc mogą je zakupić wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko ozdobą – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to gwiazda, kółeczko pełne lub z otworem, serduszko, słonik, żyletka i symbol nieskończoności. Kobiety zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, ale też odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem niepokorności oraz ponadprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]