Wesele w namiocie ślubnym na każdą liczbę gości

Wesele w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty weselne, które spełnią ich oczekiwania. Organizujesz ślub na świeżym powietrzu i chcesz wybrać najlepszy produkt? Przeczytaj nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność ślubów na świeżym powietrzu sprawia, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów spełniających wszelkie potrzeby młodej pary. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla dużej liczby gości, jak i modele produkowane z myślą o kameralnych imprezach. Urządzasz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot weselny – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Wielkość namiotu to oczywiście nie jedyny element, który warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niesłychanie istotny jest także rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Gwiazda, Stretch, Turek, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, a także hale z plexi.

Namiot na wesele – zadbaj o wygodę gości

Ważna jest również solidna budowa namiotu – najlepsze są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny wygodę zapewnią nieprzemakalne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.