Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

Organizujesz imprezę w ogrodzie i głowisz się jak zagwarantować dobre zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i na co warto zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Obecne na rynku pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzają się w czasie ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed intensywnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega także kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie, oraz całoroczne. Dobór stosownego typu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – trwałe i proste w montażu

Pawilony ogrodowe cechują się mocną konstrukcją i zdołają zachować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a intuicyjne składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, że sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają także specjalne ocynkowane stopy kotwiące, zapewniające stabilność całej konstrukcji.