Wisiorki srebrne

Więcej o wisiorkach ze srebra na www.bizutik.pl

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet lubi mieć unikalną biżuterię. Niezależnie od okazji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na luksus kupowania takiej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze mieć na sobie coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo niżej na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak biżuteria prezentuje się w całości.

Równie ważna jest grubość dobieranego łańcuszka i materiał, z którego go wykonano. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może dodać nietypowy kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łzy, rąbu itp.), albo też imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Duży wybór jest również jeśli chodzi o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]